Jigoku Tsushin - prerabanie

zazracny osud

ZO1

Tak a je tu první dílek. Prosím o komentíky a pokud si ji chcete stáhnout, tak mi napište do komentíků,...že ji uveřejníte na svém blogu...díky.


PRINCEZNA

Hrála krásná hudba, dívka pokyvovala hlavou do rytmu, modré mělké oči ji brouzdaly po kolemjdoucích, její štíhla postava se mírně vlnila a na uších jí vězely maliké sluchátka. Dívka byla vyšš, štíhlá s dlouhýma nohama. Klapala do rytmu, konečně se objevila zelená a ona mohla projít na druhou stranu přechodu.

Podívala se na bilbordový sloup na střeše patrového domu. Byla tam její fotka, jak se usmívá, záběr na oči, které měla různě zbarvené a plné rty. Serena Miu Waldor. Kázala upoutávka, dole stálo:

Neskutečná dívka, neskutečná přehlídka, neskutečné vystoupení. TO je skutečně Serena Miu Waldor! V pátek 19:30 na přehlídce MIU!

Usmála se a šla dál. Dívala se kolem sebe, lidé si jí nevšímali, ale to jí vůbec nevadilo, sedla si na židli v kavárně, přímo venku a objednala si kokteil. Usrkla, decentně, samozřejmě a pohlédla okouzlujíc na kolemjdoucí. Změřila si zrovna pár, mladší, hnědovlasá dívka s vyšším mladíkem, který mohl chodit na vysokou. Dívka se zastavila, rozzářily se jí oči a zatahala toho mladíka za rukáv jeho bílé košile. "Lighte, to je přece Serena!" vyjekla a přiběhla k dívce, s dlouhými, blonďatými vlasy, které se jí mírně vlnily. "PromiŇte, jste vy Serena Miu Walder?" zeptala se jí a dívka kývla. "Ano, jsem to já." Usmála se, jak nejlépe dokázala. Dívence se rozzářily oči. "Lighte, podívej se na ni, to je ta holka z televize, ta kráska,..pamatuješ, ta tanečnice a modelka." Ječela. "Foto modelka." Opravila. "Tak jak to, že budeš předvádět dnes šaty?" zeptala se udiveně dívenka. "To je kompromis." Řekla a usmála se. "Můžeš se mi podepsat?" zeptala se a ukázala jí časopis s její fotkou. Serena na ní byla vyobrazena toužebně, s polootevřenými rty a s toužebným pohledem. "Ale jasně, proč ne?" kývla Serena a vytahovala tužku. Konečně jí našla a napsala velikým čitelným škrabopisem:

Serena Miu Waldor

Pro tebe cokoliv!

Dala jseště pusu, která se otiskla na stránku a potom Serena zamávala. "Jo, moment, ty jsi fanoušek módních sešlostí?" zeptala se a dívka kývala. "Je do toho blázen." Spustil ten její přítel. "Aha, vy jste tu spolu?" zeptala se Serena. " Ne, Light je můj brácha, jde semnou za tátou." Řekla a Serena kývla. "No, tak to ti dám volňásky." Řekla a podala ji šest vstupenek. "Jé, ale my jsme dva." Řekla dívenka. "Ber to jako dárek pro rodinu a známé přátele. Budu se na vás těšit." Řekla a usmála se. Light se usmál a dívenka, jeho sestřička vyvýskla. "No tak to je super Sereno, uvidíte nás tam, slibuju!" výskla, podívala se na Lighta a už společně odcházeli.

Light přišel do centrály, kde společně s L hledali Kiru. "Ahoj, něco nového?" řekl Light a posadil se těžce na jednu z židlí. "Nic hrozného, jsi unavený, Lighte?" zeptal se L. "Jo, Ryuzaki, kdo by nebyl. Kdybys ty chodil se sestrou po městě, taky bys byl, zvlášť když somrá lístky od modelek." Řekl Light a podíval se na monitor počítače. "Hm,..modelek? Jaké?" zeptal se na klíčové slovo L. Light po něm hodil pohled a usmál se. "Ale, víš jak je tady ta kolekce, je to nějaká přehlídka MIU, je toho celé město. No, ta holka Serena Miu Waldor jí dala autogram a vstupenky." Řekl a L pokýval hlavou.

"Podívej se na tohle." Ukázal mu na monitor. NA něm byly další vraždy, beze stop. "To je trochu jiné, než obvyklé vraždy Kiry, nezdá se ti? zeptal se L. "No jasně, je to jiný, jakoby to byl někdo, kdo ho nezná." "A chce poznat." Dořekl L a Light kývl. "Víš, ta Serena, mohla by být další obětí." Řekl L. "Proč myslíš?" zeptal se ho Light. "Tenhle Kira totiž zabíjí slavné modelky, Blondýnky, modré oči, vysoká a štíhlá postava, bílá kůže, rozkožná Barbie." Řekl. Podíval se při tom na Lighta. "To je ta Serena, nemám pravdu? K tomu, většina těch dívek zemřela na molu. Na módní přehlídce. Jedna z nich byla i tvoje minulá přítelkyně." Dořekl a Light po něm střelil pohledem. "Ach, ano." Zašeptal. "Bylo to tak,…dávno." Řekl a podíval se na obrazovku, kde nyní byla fotografie Sereny Miu Waldor.

"Musíme ji hlídat. "řekl Light a podíval se Ryuzakimu do očí. "Chápeš? Když zjistíme, jaké ty dívky mají mezi sebou vztah,..možná nás to dovede k tomu vrahovi. Nemůže to být těžké." Řekl. "Je to jedna ku milionu, že uspějeme." Podotkl L. "To snad víš i ty, Lighte." Řekl pobaveně L. Light se na něj podíval. Po vraždě jeho dívky se z Ryuzakiho stával normální člověk. Mezi lidmi seděl normálně, ale doma, se choval jako ten starý L. "Jo, to já vím, ale nechci, aby byla Serena další, Misa..byla poslední." Řekl, hlas se mu zlomil na správném místě a Ryuzaki kývl. "Tak řekni Sayu, že tam s ní půjdeme." Řekl a Light kývl. "to bude nejlepší." Přiznal a otočil se k odchodu. "Jo, Ryuzaki." Otočil se hlavou a podíval se na něj. Ryuzaki se lžičkou v puse se na něj zaměřil. "Nezapomeň si oblek, musíš vypadat elegantně." Usmál se. "Misa by na tebe byla moc pyšná." Řekl ještě a odešel domů. Ryuzaki si povzdychl. "Miso, promiň mi to." Zašeptal a dal se vrátil k práci. Po chvilce klikání myší zmáčkl tlačítko. "Ano Ryuzaki?" zeptal se hlas. "Přineste mi oblek….jo a taky zmrzlinu." Dodal a dál se věnoval práci. Na monitoru se objevila Serena Miu Waldor v sedě, jak se podpírá rukama, hlavu mírně nakloněnou. Plavé vlasy ji spadávaly do obličeje a přes ramena. Byla nádherně nalíčená a oblečená. "Serena Miu Waldor. -zašeptal - Budeš další?" zeptal se obrázku a povzdychl si.

Byl večer, Light, Ryuzaki, Pan Jagami, Sayu, Paní Jagami a kamarádka Sayu už seděli na svých místech v přední řadě, hned v první a čekali, až se velice krásné, štíhlé dívky budou ukazovat v šatech z kolekce Miu. Sayu si pročítala leták, který jim dávali u vchodu a zatahala svou kamarádku za ruku. "Podívej. Tady je, proč se ta kolekce jmenuje MIU. Poslouchej." Začala. Sayu seděla také vedle Rauzakiho, který poslouchal jen tak, protože nic jiného neměl na práci. Měl na sobě černý oblek s fialově tmavými tenkými svislými proužky, naleštěné boty a černou košili. Vypadal naprosto svůdně a…lidsky.

"Kolekce MIU je pojmenována podle prostředního jména fotomodelky Sereny Miu Waldor. Serena MW je hlavním sponzorem a také návrhářkou celé kolekce.

Serena Miu Waldor se pyšní svou váhou, výškou a také krásou. Její přehlídka bude dokonalá a skvělá, máte se na co těšit. Taneční vystoupení, módní přehlídka obohacená o skvělé efekty a nevšední pohyb modelek, krásné, netradiční malování a účesy, prostě to, co na obyčejných módních přehlídkách neuvidíte. To z jednoho prostého důvodu. Tato nevšední, jedinečná přehlídka má tu nejsvětlejší hvězdu mol. Serenu Miu Waldor.

Po Přehlídce se můžete těšit na občerstvení a večírek, kde nebude chybět společenský tanec, disco, focení a autogramiáda. Vystoupí zěváci a kapely, takže tento večer bude jedinečný. Tento večer je ve stylu Sereny Miu Waldor." Dočetla Sayu a vzdychla. "Páni, Miwako, ta je tak krásná, talentovaná." "Ano, Ten text má váhu." Připustila její kamarádka. Ryuzaki se zamyslel.

"Může ten druhý Kira teď zaútočit? Pokud to udělá, tak na sebe upozorní, bude v téhleté místnosti. Ale, už tenkrát, mnohokrát proklouzl ochrance. Kdyby se Sereně něco stalo, byl by za to obviněn pouze Kira. Je možné, že se tady neukáže,…to by ale znamenalo, že tím druhým je…." Nedokončil myšlenku, protože se světla stlumila, hudba začala hrát a barevná světla začala jezdit po divácích a molu.

Na svtlo vystoupil blonďatý štíhlý muž se sportovní postavou a ostře řezanými rysy. Měl na hlavě sluneční brýle, črvenou košili, kožený pásek a černé pukové kalhoty.

"Vítám vás všechny na dnešním velkolepém večeru kolekce MIU!" vykřikl, i když měl u úst mikrofon. Lidé zatleskali a zapískali na prsty. "Děkuji Děkuji." Usměrňoval je a usmíval se. "Jako první si dovolím dostat na molo samotnou návrhářku. Čili, přivítejte se mnou ohromným, ohlušujícím potleskem Serenu Miu Waldoooor!" zakřičel a publikum začalo burácet. Dokonce Sayu na pravé straně od Ryuzakiho zapištěla. Po levé straně Light zatleskal. Ryuzaki zaostřil na toho muže. Náhle se ze zákulisí vynořila krásná, štíhlá dívka s bílými, letními šaty na provázková ramínka nad kolena. Měla na sobě stříbrné botky s podpadkem. Vlasy volné, rozčesané. Přišla k němu a na všechny se otočila. "Vítám vás všechny dnešní večer. Tento večer je jednou za život, tak si ho užívejte, jako kdybyste byli já. Já si totiž užívám každičký den, každý krok na mole, každé nadechnutí. Nechte se vést a unést hudbou, nevšedními rytmy a vlněním krásných dívek. Doufám, že se vám kolekce MIU bude líbit. Děkuji." Ukončila rozhovor a poslala polibky do publika, to zaburácelo a Serena odešla. Její hlas byl melodický, vznešený, nadpozemský, prostě, jedinečný.

Ryuzaki se podíval na Sayu, která Serenu hltala očima. Hudba se rozezněla. Byla divoká a hodně rytmická. Na molo přicházely další dívky, chodily ryhle, pohupovaly se a házely vlasy. Byly oblečeny jako divošky, byly nádherně, dramaticky nalíčené. Publikum vydalo sborově jedno OCH, jak byli všichni překvapeni. Styly se střídaly, ovšem dívky chodily jak se jim zachtělo, byla to improvizace, každá do svého výstupu dala svobodu a Ryuzakimu najednou přišlo na mysl, že to má tahleta přehlídka v plánu. Dokázat, že modelky, krásné dívky, mají vlastní hlavu, vlastní sny a také, že dokážou vydat výborný výkon, i když jim nikdo nedal přense instrukce.

Jako poslední šla Serena. Nyní měly všechny dívky vycházkové modely, Serena na sebe upozornila modrýma šatama s vystuženými ňadry, měla modré, páskové boty a vlasy měla svázané do dvou ohonů, které se různě proplétaly v zadu a dodávaly tak dojem, že je Serena ještě štíhlejší.

Po přehlídce se všechny dívky uklonily, zamávaly a tleskaly. Smály se, bavilo je to, to byla Ryuzakimu jasné. Když viděl Serenu, krásnou, usměvavou a zdravou, znejistěl. "Jak jse možné, že je živá? Vždyť, je tak krásná, je to blondýn

A, modré oči, štíhlá postava, vyšší, pastva pro oči, tak jak to, že ji druhý Kira nezabil? Jedině,…ano, jediná možnost, jediný důvod, proč ji nezabil je ten, že to ona musí být kira." Dumal nad tím a pohlédl na Lighta, který se bavil s dívkou, sedící vedle něho.

Po přehlídce se konal večírek. Všude hodně jídla a pití, hrály známé kapely, hrála velice seriozní a populární hudba. Všude plno tanečníků, všichni se bavili, jedli a pili, smáli se.

Konečně se otevřely dveře a do nich vstoupilo deset nejkrásnějších dívek na světě, nebo spíše na dnešním molu. Poslední byla Serena. Krásná princezna v šatech pod kolena a tlustým páskem , který zdůrazňoval její útlý pas. Perlový náhrdelník a vlasy, jako vlnky na zádech. Byla úžasná, krásná, jedinečná. Přišla ke stolku s pitím a napila se. Ryuzaki se na ni stále zamyšleně díval. "Pokud je to kira, dobře to hraje. Ale, …ne, na unáhlené závěry je ještě brzo. Co by tomu řekl Light, kdybych najednou obvinil tuhle dívku. Musím ji lépe poznat a nejít něco podezřelého." Pomyslel si a přišel přes parket k ní. "Smím prosit, slečno?" zeptal se tím nejzdvořilejším hlasem. Serena se na něj podívalam, oči se ji rozšířily a rty se usmály. Chvíli se na něj dívala, mlčela, což vyvedlo Ryuzakiho z míry. "Udělal jsem snad něco špatně? Měl bych asi začít chodit mezi lidi." Pomyslel si. Serena snad nikdy neviděla zvláštnějšího mladíka. Kluk mu říkat nemohla a muž také ne. Měl veliké oči a mírné kruhy pod očima, černý oblek a boty. Měl tmavěhnědé vlasy, trošku dočerna a rošku rozčepířenější. "No, jasně, proč ne?" usmála se ještě víc. "Ale myslím, že si nezatančíme, když hraje taková hudba." Navázala konverzaci. "Myslím, že to jde zařídit." Usmál se Ryuzaki. Přišli tedy doprostřed parketu a hudba zkončila. Ryuzaki se podíval na kapelu a ta kývla. Začala hrát hudba. Líbezná a krásná. Oba dva tančili valčík. "Nikdy jsem si nepomyslel, že umí tak tancovat." Pomyslel si Ryuzaki. "Ovšem nic nemění na tom, že bych jí měl víc poznat, přece tančit může umět i Kira, ne?"

"Je to zvláštní kluk. Nikdo mě nepožádal o tanec, a najednou teď. Ten kluk je pěkný, možná by neuškodilo, kdybych se s ním kamarádila." Pomyslela si Serena.

Hudba zkončila a oni se odebrali opět k občerstvení. "Jemnuji se Ryuzaki." Pozvedl ruku. Podívala se na ni a natáhla svou. "Já Serena, moc mě těší." Usmála se. "Líbí se ti večírek?" zeptala se. "No, nechodím moc mezi lidi, takže si myslím, že tenhle je velkolepý." Řekl upřímě Ryuzaki a Serena se ušklibla. " Moment, ty si jako myslíš, že ti uvěřím, když řekneš, že jsi nebyl na žádném večírku? Ty?" nevěřila. "Ale ano, nebyl. Jsem většinou doma, nejsem moc na takové sešlosti." "Tak proč si tady?" znejistěla. "No, můj přítel potřeboval s rodinou doprovod." "Přítel?" usmála se opět a hrudník se jí zvedal, když se potichu smála. "Ne, tak to není." Zasmál se Ryuzaki, když mu došlo, co si myslela. "Vážně, je to kaamrád. Jmenuje se Light." Řekl a Serena kývla. "Není to,..možná ho znám. Nemá náhodou sestru?" zeptala se a Ryuzaki uznale kývl. "Jo, dala jsem jim lístky. Ta jeho sestra byla vážně nadšená." Usmívala se Serena. "Je možné, aby tahle dívka byla Kira? To není možné, musel jsem se asi splést." "Máte to tady krásné, ale bojím se." Řekla a Ryuzaki zaostřil. "Proč?" zeptal se. "No, v Japonsku jsou ty vraždy modelek. Byla jsem opravdu moc ráda, když žádná nezkolabovala." Řekla. "Bojí se o ně a ne o sebe." Nevěřil. "Ty se bojíš o ně a ne sebe?" zeptal se. "Proč bych měla. Jako myslím, bát se o sebe. Jde mi o ty modelky. Zavázala jsem se za ně. Že je nikdo neudeří a tak. Rodiny se bály, že by mohly přijít k úhoně a tak." Řekla. "To je fakt dobré. Hele, vždyť ty holky nejsou modrooké blondýny, ne?" zeptal se. "No, víš, všechny měly paruky, protože,…no chápej, opatření. Vyšlo to." Zasmála se. "Hele, co kdybych já byl ten vrah?" zeptal se a Serena strnula. "No,….já…" znejistěla a prohlížela si ho. Potom se usmála. "Pěkný pokus. Já si nemyslím, že by ten člověk byl na molu. Vždy tam nebyl,…tak proč dnes? Potom, nevím, ale pochybuju že by přítel těch dvou, co jsem dnes potkala v kavárně byl ten vrah. To je hloupost. Nevěřím tomu. Potom, slyšela jsem, že ten váš vrah, jak tomu říkáte…Kira? No tak, ten musí snad znát obličej a jméno. Na to nemusí být na pčřehlídce, může být u televize, ne?" vyšla se svom myšlenkou a Ryuzaki zamrkal. "Je vážně vnímavá, inteligentní. O to víc, mohla by být Kira. Ale, proč…"

"Proto si nemyslím, že by jsi byl ty Kira. Spíš si myslím, že si někdo, kdo ho chce chytit." Řekla a Ryuzaki na ni opět civěl. "Promiň, asi tě obtěžuju a zdržuju." "Proč myslíš?" zeptal se.

"Protože n tebe tví kamarádi civí, asi už chtějí jít. Ta dívka vypadá unaveně." Řekla a ukázala za něj. Ryuzaki se za sebe podíval a opravdu. Všichni jeho známí na něj vrhali pohledy, byli unavení. "No, ano, asi máš pravdu." Řekl. "Ráda jsem si s tebou popovídala, Ryuzaki." Usmála se. "Tak, dobrá. Dobrou noc Sereno." Řekl a zamával. Serena také a šla se bavit.

"Serena Miu Waldor. Jsi opravdu Kira, nebo jsi můj spojenec." Přemýšlel Ryuzaki a šel ke svým přátelům.